Цілющі властивості бігу на місці.

 

Цілющі властивості бігу на місці.
 
Для того щоб стати здоровим, Вам не потрібно бігати так, як це роблять спортсмени й фізкультурники. Оздоровчий біг зовсім інший. Для здоров'я не потрібні непомірні навантаження на м'язи й серце, Вам не потрібний стан виснаженості й втоми, до якого неминуче приходить наприкінці змагання будь-який спортсмен. Вам не потрібний біг як спорт і як змагання. Вам потрібний біг як спосіб повернути тілу живлющу вібрацію й змусити капіляри скорочуватися. А для цього ні до чого навантаження, які доводять до виснаження. Такі навантаження не тільки не корисні, але шкідливі.
Легкий і невимушений біг на місці – прекрасний засіб змусити свій організм вібрувати, а виходить, як треба простимулировать кровообіг і змусити капіляри працювати. Біг - зовсім природне явище й стан для кожної живої істоти на землі, і для людини в тому числі. Біг на місці не переслідує мети переборювати які-небудь відстані, а тому виконує чисто лікувальну функцію. Більше корисну методику оздоровлення уявити собі важко. Такий біг, не розморюючи Вас зайво, ідеально розігріває організм до кожної його клітинки, отчого продукти розпаду інтенсивно плавляться й виводяться через пори. А виходить, не тільки стимулюється кровообіг, але й очищається кров!
Біг на місці чудово відпрацьовує подих, але разом з тим не вимагає занадто вуж інтенсивного й глибокого подиху, а тому при бігу підтюпцем кров прекрасно збагачується киснем.
Кілька правил, щоб біг пішов на користь:
- Tілo повинне бути повністю розслабленим, так, щоб руки бовталися як батоги, ноги були вільно зігнуті в колінах і не напружувалися.
- Ступні повинні лише злегка відриватися від землі, роблячи легкі стрибочки, - високо піднімати ноги й підстрибувати не потрібно.
- Треба намагатися, щоб весь організм лише злегка й приємно вібрував і в жодному разі не одержував грубих струсів.
- Стан при бігу повинен бути приємним, не напруженим, не стомлюючим.
У такому бігу головне для Вас - ефект легкого стрибка, який дає струшування всіх м'язів. Будь-якої напруги м’язів уникати. Нехай спочатку цей стрибок буде ледь помітним. Для початку головне - змусити себе зробити хоча б кілька таких розслаблених підстрибуючих рухів. Згодом біг на місці буде даватися усе легше й легше, але стримуйте себе, не робіть різких і сильних рухів, залишайтеся в розслабленому, спокійному стані, лише злегка м'яко підстрибуючи, трохи відриваючи стопи від землі.