Шкірний подих, оздоровлення й відновлення функцій шкіри.

 

Шкірний подих, оздоровлення й відновлення функцій шкіри.
 
Мето цих процедур полягає в тому, щоб підсилити шкірний подих. Коли ми оголюємо шкіру, з її поверхні віддаляються різні продукти відходів і отрути, які виділилися з потом. І в шкіру усмоктується кисень, який руйнує окис вуглецю, вироблюваний організмом, і перетворює все в безпечні для людини речовини. У такий спосіб людина стає захищена від хвороб і здоровіше.
Час процедури найкраще вибирати перед самим сходом сонця або приблизно до 10 години ранку, можна й увечері - приблизно близько 21 години. Фізично слабким людям рекомендується вибрати час опівдні, коли повітря тепліше. Процедури варто проводити протягом 30 днів підряд, потім зробити перерву на 3-4 дня й знову повторити 30 днівне лікування. Для оздоровлення необхідно провести 3 таких цикли.
Якщо можливо, оголюйте тіло на відкритому повітрі або хоча б у добре провітреному приміщенні з відкритими вікнами незалежно від погоди. У перший день проведіть шість процедур, кожна з яких складається з оголення й наступного зігрівання в одязі.
1. Роздягніться догола й в оголеному виді посидіть на стільці або полежіть протягом 20 секунд. Потім одягніться трохи тепліше, ніж це потрібно по сезону, щоб зігрітися, але не допускайте перегрівання до поту, залишайтеся в одягненому виді спокійно сидячи або лежачи протягом 60 секунд.
2. Знову роздягніться й залишіться в оголеному виді 30 секунд, в одягненому - 60 секунд.
3. В оголеному виді - 40 секунд, в одягненому - 60 секунд.
4. В оголеному - 50 секунд, в одягненому - 90 секунд.
5. В оголеному - 60 секунд, в одягненому - 90 секунд.
6. В оголеному - 70 секунд, в одягненому - 120 секунд.
Можна зробити й по-іншому: щоб щораз не одягатися, просто переходити із приміщення з відкритими вікнами в тепле приміщення. У наступні дні кількість процедур треба довести до десяти, додаючи з кожною процедурою по 10 секунд до часу оголення, щоб до десятої процедури час оголення склало 110 секунд, час зігрівання, починаючи із шостої процедури, зберігається: 120 секунд.
При оголенні можна розтирати різні частини тіла або виконувати фізичні вправи. В одягненому виді треба лежати спокійно, міцно зімкнувши долоні над сонячним сплетінням. Після виконання всієї процедури полежіть в одягненому виді 10 хвилин із зімкнутими долонями й ступнями.
Виконують цю процедуру за 1 годину до їжі й не раніше ніж через 1 годину після ванни.
Дана методика не тільки підсилює шкірний подих, але поліпшує ще й видільну функцію шкіри. Шкіра виводить шкідливі речовини з потом, через потові залози. Потові залози в добу виділяють 600-900 грамів поту, а іноді, особливо в жарку погоду, або при частому питві, або при станах, які підсилюють потовідділення (хвилювання, страх, гнів), до 1400 грамів.
Дослідження, які проводилися для з'ясування причин поганого самопочуття або навіть непритомностей, які наступають у результаті довгого перебування в залюдненому приміщенні, показали, що причиною послужили не тільки недолік кисню, але й збільшення змісту в приміщенні отрутних продуктів випарів людського тіла.
Для здоров'я організму всі його клітини повинні бути здоровими. А для того щоб клітини були здорові, з них необхідно видалити всі шлаки. Природа передбачила кілька шляхів видалення шлаків, - у тому числі й через потові залози. Десятки тисяч років тому, коли первісна людина змушена була постійно перебувати в русі, щоб добувати собі їжу, всі видільні системи працювали на повну міць. Сучасна людина менш рухлива, до того ж вона захищена одягом, яке часто не пропускає повітря. Тому всі отрути, які повинні були виділитися через шкіру, людина носить у собі, отруюючи свою кров і свої клітини. У результаті кровоносна й лімфатична системи працюють із перевантаженнями. Від перевантажень починаються захворювання. Крім проведення чисто лікувальних процедур, треба намагатися якнайчастіше знімати одяг на відкритому повітрі.
Людина задумана природою як "машина", пристосована для роботи на відкритому повітрі. Рослина, яка виросла без свіжого повітря, виглядає безжиттєвою. Теж можна сказати й про людину. Людина, позбавлена свіжого повітря в достатній кількості, позбавляє себе життєвих сил, енергії, позбавляє себе потужної підтримки природи.
Лікування оголенням - гарний спосіб збагатити кров киснем, налагодити видільні й дихальні функції шкіри. Однак майте на увазі, що лікування оголенням викликає іноді різні реакції організму - у деяких випадках може з'явитися висипка або сверблячка на шкірі. Але це лише тимчасові явища, які вказують на те, що через шкіру активно віддаляються отруйні речовини, накопичені в крові. Найчастіше сверблячка виникає в людей, які приймають багато ліків. З появою такої сверблячки або висипки в жодному разі не можна розчісувати шкіру й робити які-небудь примочки або змазування. Потрібно носити нижню білизну з гігієнічних натуральних тканин, частіше міняти її й пити побільше води. Для полегшення сверблячки протирайте уражені ділянки тіла соком цибулі, розчиненим у воді в співвідношенні 1 частина води й 1 частина соку цибулі. Вживайте продукти, багаті калієм, - курагу, ізюм або їхні відвари й настої. У раціон включіть побільше свіжих сирих овочів.
Можлива поява деяких інших неприємних симптомів - шлунковий дискомфорт і т.д. Ці явища також носять тимчасовий характер і свідчать про те, що лікування почалося. Не втрачайте цілковитого самовладання, виконуйте фізичні вправи (біг підтюпцем, „оживлення капілярів”, „небо у ріки”, „очерет на вітру”…) практикуйте методи водолікування.